KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Firmamız Kayseri Hurdacılar, atıl durumda bulunan ve dönüştürülebilen her türlü metal hurdayı geri dönüşüm ile ülke ekonomisine kazandırmak ve hurda sahiplerine kazanç sağlamak amacıyla 2004 yılında Ömer GÖK tarafından kuruldu.

Bu gün, başta hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda krom, hurda pirinç, hurda sarı, hurda motor, hurda inşaat demiri ve hurda kablo olmak üzere hurda niteliği olan ve geri dönüştürülebilen her türlü hurdayı yerinde ve değerinde alan Kayseri Hurdacılar, kurulduğu gündeki azim ve şevk ile çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz ve Misyonumuz:

Kayseri Hurdacılar sıkı çalışma, dürüstlük ve tutarlı hizmet anlayışı üzerine inşa edilmiş olup Kayseri hurda firmaları arasında önemli bir konuma sahiptir.

Profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olmayı hedefliyor, karşılıklı kazanca dayalı ilişkiyi anlayarak uzun vadeli iş ilişkisi yaratmaya gayret ediyoruz.

Kayseri Hurdacılar olarak; Türkiye hurda, geri dönüşüm sektörünün gelişim ivmesini de aşarak dünya standartlarında, kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilen, fonksiyonel çözümler üreten, sürekli gelişen ve rekabetçi şartlara hızlı ve etkili bir şekilde adapte olan firma olmak.

Kayseri Hurdacılar

Tüm dünyadaki gelişmeleri takip ederek vizyonu, kalite anlayışı ve teknik altyapısı ile geniş bir firma olmayı sürdürmek ve tüm çalışanlarımızın bu yönde gelişmelere açık olmalarını sağlamaktır.

Firmamız, iyi olmayı hedefleyen, alanında ekonomik, hızlı, güvenilir, dürüst, zamanında çözümler sunan bir firma olmak için çalışmaktadır.

Bu hedefimize ulaşabilmek için firmamız; yenilikçi, gelişmeleri yakından takip eden yapısı ile insan kaynaklarına, araç gereç ve ekipmanına yatırım yaparak konusunda söz sahibi güçlü teknik ve idari kadrosu ile firma sürecini tamamlamış, tedarikçi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunan saygılı bir firma olmayı ilke edinmiştir.
Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hurda Mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz.