SARI (PİRİNÇ) HURDA ALIMI

Kayseri Sarı Hurdası

Kayseri Sarı Hurda, Pirinç, kendi başına bir metal değildir. Pirinç, esas olarak bakır ve çinkodan yapılmış bir alaşımdır ve hem ev hem de endüstriyel uygulamalarda sıklıkla kullanılan ortak bir maddedir.

En yaygın pirinç türleri sarı pirinç ve kırmızı pirinçtir ancak bunların dışında birçok pirinç çeşidi de mevcuttur. Dünyadaki pirinç endüstrisinin, hayatına devam edebilmesi için hurda pirinç metalinin geri dönüştürülmesine zorunlu bir hal almaktadır.

Var olan bakır ve çinko madenlerinden yeni pirinç metali elde etmeye çalışmak, çevreye olan zararıyla beraber ekonomik bir israf olacaktır. Hurda pirinç veya halk arasında sarı diye tabir edilen sarı hurdalarınızı tartmak için sertifikalı ve güvenilir ölçüm istasyonlarını kullanıyoruz.

Uzman ve tecrübeli ekibimiz hurda metallerin yüklenmesi, nakliyesi ve boşaltılması hizmetlerini vermek için telefonlarınızı bekliyor.

Kayseri Sarı HurdasıGerek evlerimizde gerekse de iş yerlerimizde en küçük kablodan en büyük demir parçalara kadar birçok hurda çıkmaktadır. Bu hurdaları değerlendirmek sizler için bir gelir kapısı olurken, geri dönüşüm sayesinde de doğaya daha az zarar verilmesini sağlamaktadır.

Yerinde duran her türlü hurda değersizdir. Hem çevreye zarar verir, hemde görüntü kirliliğine neden olur. İşinize yaramayan ve dönüştürülebilen her türlü hurdalarınıza talibiz.

Kayseri Sarı Hurdası

Aldığımız, kullandığımız ve kullanım ömrünü doldurduğunu düşündüğümüz geri dönüştürülebilen her malzeme hurdadır. Bu ürünlerin yeniden geri dönüşüm halkası içine katılabilmesi ile öncelikle ham madde ihtiyacı azalır. Ham maddenin, kullandığımız geri dönüştürülebilen ürünlerden sağlanması gerek ülkemize gerekse gelecekte torunlarımıza bırakacağımız en büyük mirastır.

Geri dönüşümün en önemli adımı, kullanım ömrünü tamamlamış ürünlerin, amaçları doğrultusunda geri dönüşümlerinin yapılabilmesi için doğru ellere, doğru şekilde ulaştırılmasından geçer.

Kayseri Sarı Hurdası

Bir telefon ile verdiğiniz adrese kendi araçlarımızla gelerek hurdalarınızı yerinde kendimiz tartıyor, hurdanın niteliğine göre değerinde fiyatlandırıyor, fiyatta anlaşmamız halinde peşin nakit ödeme yaparak hurdayı kendi araçlarımıza yükleyerek hem sizi büyük bir yükten kurtarıyor, hemde hurdanızı kazanca döndürüyoruz.
Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hurda Mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz.