MOTOR HURDA ALIMI

Kayseri Motor Hurdası,

Kayseri Motor Hurdası , Elektrik Motorları, vakumlar, bilgisayarlar, tavan vantilatörleri, klimalar ve daha fazlası gibi çeşitli öğelerde bulunabilir. Motorlar, bu gibi makinelerin çalışmasını sağlarlar. Elektrikle çalışan ve hareketli parçalara sahip, hemen hemen her şeyin içinde bir elektrik motoru var. Ancak motorlar, zamanla uzun süreli kullanım sonucu yıpranabilir.

Bu gibi durumlarda motorlar, sıklıkla motor hurda geri dönüşümü için toplanırlar. Motorlar oldukça ağırdırlar ve çok miktarda bakır tel içerirler. Bu bakır tellerin yanı sıra diğer metaller de motorlardan sağlanmaktadır.

Bu motorlar, toplandıktan sonra içerisinde bulunan metallerden arındırılırlar ve ayrılan metaller geri dönüşüm için yeniden fabrikalara gönderilir.

Motor hurda alım ekonomik açıdan da büyük yarar sağlamaktadır. Son yıllarda özellikle büyük şehirlerde, sadece motor değil, diğer malzemelerin de metallerden ayrımı yapılarak yeniden kazandırılıyor.

Kayseri Motor Hurdası,Gerek evlerimizde gerekse de iş yerlerimizde en küçük kablodan en büyük demir parçalara kadar birçok hurda çıkmaktadır. Bu hurdaları değerlendirmek sizler için bir gelir kapısı olurken, geri dönüşüm sayesinde de doğaya daha az zarar verilmesini sağlamaktadır.

Yerinde duran her türlü hurda değersizdir. Hem çevreye zarar verir, hemde görüntü kirliliğine neden olur. İşinize yaramayan ve dönüştürülebilen her türlü hurdalarınıza talibiz.

Kayseri Motor Hurdası,

Aldığımız, kullandığımız ve kullanım ömrünü doldurduğunu düşündüğümüz geri dönüştürülebilen her malzeme hurdadır. Bu ürünlerin yeniden geri dönüşüm halkası içine katılabilmesi ile öncelikle ham madde ihtiyacı azalır. Ham maddenin, kullandığımız geri dönüştürülebilen ürünlerden sağlanması gerek ülkemize gerekse gelecekte torunlarımıza bırakacağımız en büyük mirastır.

Geri dönüşümün en önemli adımı, kullanım ömrünü tamamlamış ürünlerin, amaçları doğrultusunda geri dönüşümlerinin yapılabilmesi için doğru ellere, doğru şekilde ulaştırılmasından geçer.

Kayseri Motor Hurdası,

Bir telefon ile verdiğiniz adrese kendi araçlarımızla gelerek hurdalarınızı yerinde kendimiz tartıyor, hurdanın niteliğine göre değerinde fiyatlandırıyor, fiyatta anlaşmamız halinde peşin nakit ödeme yaparak hurdayı kendi araçlarımıza yükleyerek hem sizi büyük bir yükten kurtarıyor, hemde hurdanızı kazanca döndürüyoruz.
Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hurda Mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz.