HURDA İNŞAAT DEMİRİ ALIMI

Kayseri İnşaat Demiri Hurdası

İnşaat Demiri Hurdası, Beton yapılarda kaymayı engellemek için beton içine konulan, kendine mahsus bir şekilde üretilen çeliğe inşaat demiri denir . Genellikle 12 metre uzunluğunda üretimi yapılır . Olumlu tarafı beton içinden sıyrılması çok çok düşük bir ihtimaldir.

Kullanım alanının bu derece büyük olduğu inşaat demirinde , yıkılan betonarme yapıların arasında , bükülen , ezilen , hasar gören inşaat demirlerinin , tekrardan geri dönüşüme kazandırılması amacıyla inşaat demiri ( çubuk demir) hurdalarının alımını adresinizden yapıyoruz.

Hurda inşaat demiri, genel olarak sanayide ve yapı sektöründe, binaların, sökülen fabrikaların ya da ömrünü tamamlamış tesislerin yıkımından temin edilmektedir. Hurda inşaat demirlerinin alımı tarafımızda yapılmakta ve demir-çelik endüstrilerine kazandırılmaktadır.

Kayseri İnşaat Demiri HurdasıGerek evlerimizde gerekse de iş yerlerimizde en küçük kablodan en büyük demir parçalara kadar birçok hurda çıkmaktadır. Bu hurdaları değerlendirmek sizler için bir gelir kapısı olurken, geri dönüşüm sayesinde de doğaya daha az zarar verilmesini sağlamaktadır.

Yerinde duran her türlü hurda değersizdir. Hem çevreye zarar verir, hemde görüntü kirliliğine neden olur. İşinize yaramayan ve dönüştürülebilen her türlü hurdalarınıza talibiz.

Kayseri İnşaat Demiri Hurdası

Aldığımız, kullandığımız ve kullanım ömrünü doldurduğunu düşündüğümüz geri dönüştürülebilen her malzeme hurdadır. Bu ürünlerin yeniden geri dönüşüm halkası içine katılabilmesi ile öncelikle ham madde ihtiyacı azalır. Ham maddenin, kullandığımız geri dönüştürülebilen ürünlerden sağlanması gerek ülkemize gerekse gelecekte torunlarımıza bırakacağımız en büyük mirastır.

Geri dönüşümün en önemli adımı, kullanım ömrünü tamamlamış ürünlerin, amaçları doğrultusunda geri dönüşümlerinin yapılabilmesi için doğru ellere, doğru şekilde ulaştırılmasından geçer.

Kayseri İnşaat Demiri Hurdası

Bir telefon ile verdiğiniz adrese kendi araçlarımızla gelerek hurdalarınızı yerinde kendimiz tartıyor, hurdanın niteliğine göre değerinde fiyatlandırıyor, fiyatta anlaşmamız halinde peşin nakit ödeme yaparak hurdayı kendi araçlarımıza yükleyerek hem sizi büyük bir yükten kurtarıyor, hemde hurdanızı kazanca döndürüyoruz.
Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hurda Mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz.