HURDA GALERİ

Kayseri Hurda Alımı

Kayseri Hurdacılar olarak Hurda Demir, Bakır, Alüminyum, Çinko, Sarı, Kablo, Motor, İnşaat Demiri alım satım yapan yer arıyorsanız, elinizdeki hurdadan kurtulup, hurdanızı kazanca döndürmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hurdanızı değerinde alıyor, nakit ödeme yapıyoruz.

Atıl durumda duran ve durduğu yerde hiç bir faydası olamayan hurdalarınız değerinde alınır. Hem kazanç sağlarsınız hemde çevreyi korumaya katkıda bulunursunuz.

Kullanım ömrünü tamamlamış değişik kategorideki metal hurdalarınızı değerinde, yerinden teslim alarak satın alıyoruz. Peşin ödeme ile hurdanızı paraya çeviriyoruz.

Kayseri Hurda Alımı

Gerek evlerimizde gerekse de iş yerlerimizde en küçük kablodan en büyük demir parçalara kadar birçok hurda çıkmaktadır. Bu hurdaları değerlendirmek sizler için bir gelir kapısı olurken, geri dönüşüm sayesinde de doğaya daha az zarar verilmesini sağlamaktadır.

Yerinde duran her türlü hurda değersizdir. Hem çevreye zarar verir, hemde görüntü kirliliğine neden olur. İşinize yaramayan ve dönüştürülebilen her türlü hurdalarınıza talibiz.Aldığımız, kullandığımız ve kullanım ömrünü doldurduğunu düşündüğümüz geri dönüştürülebilen her malzeme hurdadır. Bu ürünlerin yeniden geri dönüşüm halkası içine katılabilmesi ile öncelikle ham madde ihtiyacı azalır. Ham maddenin, kullandığımız geri dönüştürülebilen ürünlerden sağlanması gerek ülkemize gerekse gelecekte torunlarımıza bırakacağımız en büyük mirastır.

Geri dönüşümün en önemli adımı, kullanım ömrünü tamamlamış ürünlerin, amaçları doğrultusunda geri dönüşümlerinin yapılabilmesi için doğru ellere, doğru şekilde ulaştırılmasından geçer.

Bir telefon ile verdiğiniz adrese kendi araçlarımızla gelerek hurdalarınızı yerinde kendimiz tartıyor, hurdanın niteliğine göre değerinde fiyatlandırıyor, fiyatta anlaşmamız halinde peşin nakit ödeme yaparak hurdayı kendi araçlarımıza yükleyerek hem sizi büyük bir yükten kurtarıyor, hemde hurdanızı kazanca döndürüyoruz.

Kayseri Hurda Alımı

Kayseri Hurda Alımı

Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hurda Mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz.