ALÜMİNYUM HURDA ALIMI

Kayseri Alüminyum Hurdası

Kayseri Alüminyum Hurdası, Alüminyum, tüm metaller içerisinden en çok geri dönüştürülebilen metal türlerinden biridir. Saf ham maddeden alüminyum elde etmek karmaşık ve zorlu bir süreçtir.

Ancak hurda alüminyum metaller, herhangi bir kalite kaybı yaşamadan eritilebilir ve yeniden hızlı bir şekilde kullanıma sunulabilir ve bu süreç tekrar tekrar edilebilir. Kayseri Hurdacılar, yapı malzemeleri, araba jantları, tencere ve tavalar, pencere çerçeveleri, araba radyatörleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her türlü hurda alüminyum kabul eder ve geri dönüştürür.

Hurda metallerinizin tartımı ile beraber yükleme, boşaltma ve nakliye hizmetlerini veriyor ve hurda metalleriniz için en yüksek getiriyi elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Alüminyum defalarca sürdürülebilir ve geri dönüştürülebilir bir metal olarak kabul edilir ve bu da malzeme kaybı olmadan tekrar ve tekrar geri dönüştürülebileceği anlamına gelir. Ayrıca, hurda alüminyum birçok ülke endüstrisi için önemli bir kaynaktır.

Geri dönüştürülmüş hurda alüminyum doğrudan yeni ürünlerin üretiminde kullanılmaya başlar ve birçok çevresel, ekonomik ve toplumsal fayda sağlar. Hurda alüminyumun geri dönüşümü enerji, zaman, parayla beraber değerli doğal kaynaklarımızı korumamızı sağlar.

Kayseri Alüminyum HurdasıGerek evlerimizde gerekse de iş yerlerimizde en küçük kablodan en büyük demir parçalara kadar birçok hurda çıkmaktadır. Bu hurdaları değerlendirmek sizler için bir gelir kapısı olurken, geri dönüşüm sayesinde de doğaya daha az zarar verilmesini sağlamaktadır.

Yerinde duran her türlü hurda değersizdir. Hem çevreye zarar verir, hemde görüntü kirliliğine neden olur. İşinize yaramayan ve dönüştürülebilen her türlü hurdalarınıza talibiz.

Kayseri Alüminyum Hurdası

Aldığımız, kullandığımız ve kullanım ömrünü doldurduğunu düşündüğümüz geri dönüştürülebilen her malzeme hurdadır. Bu ürünlerin yeniden geri dönüşüm halkası içine katılabilmesi ile öncelikle ham madde ihtiyacı azalır. Ham maddenin, kullandığımız geri dönüştürülebilen ürünlerden sağlanması gerek ülkemize gerekse gelecekte torunlarımıza bırakacağımız en büyük mirastır.

Geri dönüşümün en önemli adımı, kullanım ömrünü tamamlamış ürünlerin, amaçları doğrultusunda geri dönüşümlerinin yapılabilmesi için doğru ellere, doğru şekilde ulaştırılmasından geçer.

Kayseri Alüminyum Hurdası

Bir telefon ile verdiğiniz adrese kendi araçlarımızla gelerek hurdalarınızı yerinde kendimiz tartıyor, hurdanın niteliğine göre değerinde fiyatlandırıyor, fiyatta anlaşmamız halinde peşin nakit ödeme yaparak hurdayı kendi araçlarımıza yükleyerek hem sizi büyük bir yükten kurtarıyor, hemde hurdanızı kazanca döndürüyoruz.
Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hurda Mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz.