Fabrika Çatı Kazan Sökümü

Fabrika Çatı Kazan Sökümü, Kayseri bina fabrika çelik çatı kanopi makine kalorifer kazanı ve peteği kesimi ve sökümü yapılır söküm hurdası ayrıca Kayseride kesim ve söküm hurdası alımı yapıyoruz.

BİNA FABRİKA ÇELİK ÇATI KAZAN SÖKÜMÜ

Fabrika Çatı Kazan Sökümü

Bina Fabrika Tesis Çelik Çatı, Kalorifer Kazanı ve Makine Kesimi Sökümü

Firmamız tarafından, özel yada resmi bina, fabrika, spor salonu gibi tesisler ile benzinlik ve depolama alanlarının çelik çatı, kanopi, kalorifer kazanı, kalorifer peteği, su deposu, süt deposu, değişik ebatlarda makine, silo, benzinlik tankı ve diğer ekipmanların yerinde kesimi ve sökümü yapılır.

Bu yüzden, kesim ve söküm sonrası ortaya çıkan demir, bakır, alüminyum, kablo, çinko, krom ve sarı pirinç hurdalar yüksek fiyattan satın alınır.


Fabrika Çatı Kazan Sökümü

Fabrika Çatı Kazan Sökümü

Fabrika Sökümü:

Örneğin, faaliyeti ve üretimi durmuş, ayrıca yıkım yada yenileme kararı verilen fabrikalarda kesim ve söküm işleri yapıyoruz. Ayrıca her türlü makine, demir kiriş, iskelet, demir kapı ayrıca galvanizli boru ,çelik, alüminyum saç, çatı malzemeleri gibi hurdaları da satın alıyoruz.

Sonuç olarak, fabrika söküm işlerinizi deneyimli personelimiz ve ekipmanlarımız ile itinayla yapıyoruz.

Çelik Çatı kesim söküm işleri:

Her şeyden önce, özel yada resmi tüm tesislerin çelik çatı söküm işlerini titizlikle yapıyoruz. Bununla birlikte sahada çalışan uzman kadromuz ile çatı kesim işleri çevreye zarar vermeden yapılmaktadır. Bundan sonra, kesim ve sökün sonucu ortaya çıkan çelik çatı hurdasına en yüksek fiyat teklifi veriyoruz.Fabrika Çatı Kazan Sökümü

Fabrika Çatı Kazan Sökümü

Yangın merdiveni kesimi ayrıca hurdasının alımı:

Yüksek katlı binalarda zorunlu olan ve yenilenmesi gereken yada artık kullanılmayan demir yangın merdivenlerini satın alıyoruz. Ancak kesim ve söküm işini binaya ve çevreye zarar vermeden yapıyoruz. Söküm sonrası ortaya söküm hurdasını satın alıyoruz.

Kalorifer petekleri ve kalorifer Kazanı kesimi:

Bina ve tesislerde kullanılan ve eskiyen tüm kalorifer kazanı ve petekleri itina ile kesip sökülür ve binadan çıkarılır. Benzer şekilde işleriniz, deneyimli söküm ekibimiz bina duvarlarına zarar vermeden kesim ve söküm işlerini yapacaktır.

Su Deposu kesimi:

Binaların bodrum yada çatı katında bulunan, paslanma, çürüme gibi nedenlerle sökülmesi gereken su depolarının kesim ve söküm işlerini yapıyor, ayrıca ortaya çıkan hurdayı satın alıyoruz.Kayseri Demir Hurdası

Fabrika Çatı Kazan Sökümü

Sonuç olarak, bir telefon ile verdiğiniz adrese kendi araçlarımızla gelerek hurdalarınızı yerinde kendimiz tartıyor, hurdanın niteliğine göre değerinde fiyatlandırıyor, fiyatta anlaşmamız halinde peşin nakit ödeme yaparak hurdayı kendi araçlarımıza yükleyerek hem sizi büyük bir yükten kurtarıyor, hemde hurdanızı kazanca döndürüyoruz.

Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu yüzden, Hurda Mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz.